Tavo istorija

NSVOSC arba meškiukas vėl bėgioja

dainius startuojaDvi savaitės meškiukui sekėsi laikytis numatyto plano, trečia savaitė – “tuščia”…

Kip sakoma  – “linkime pasveikti”…

Žinoma, Trakų pusmaratonio trasos ratukas stovi vietoje ir be manęs, o priverstinis poilsis turi ir privalumų. Pailsiu nuo įprasto darbo grafiko, atsiranda 100 dienų pasiruošimo planas Trakų pusmaratoniui ir turiu pakankamai laiko apžvelgti Lietuvos internetinius puslapius, susijusius su bėgimu. Žiemą bėgimų nedaug, tai ir informacijos – ne per daugiausiai. Kaip visada, daugiausia informacijos www.runningclub.lt, čia jos kiekis tiesiogiai priklauso nuo Aido nubėgtų kilometrų: kuo jų daugiau, tuo žinių mažiau. Maratono lauke senokai parašyti pasvarstymai apie nacionalinę svarbą, čia straipsnių gali nebūti kelis mėnesius, bet po to per savaitę atsiranda keli. Matyt, tai irgi priklauso nuo autoriaus Igno užimtumo, nuotaikos ir įkvėpimo. Iš žiniasklaidos sužinau, kad Kaune balandžio mėnesio pabaigoje vyks pusmaratonio varžybos. Puiku, kad Kauno bigbendas „Ąžuolynas“ apšildys jau dabar džiazuojantį Trakų pusmaratonį! Toliau vėl naujienos iš Kauno, kuris taikosi tapti ne laikinąja  sostine, o tikra bėgimo sostine. Kodėl? Todėl, kad Druskininkų maratonas jau beveik mėnesį reklamuojasi internete, jog įvyks birželio 8 dieną, bet tai netrukdo Kaunui paskelbti apie savo maratoną – birželio 9 dieną… Kaunas yra Kaunas. Keliamės į Vilnių, o ten sporto meistro ženkleliu apdovanojamas Gediminas Grinius. Šaunuolis Gediminas, sugebantis greitai įveikti 100 km, na, o sveikinimai, nors ir vėluoja, bet geriau – nei niekada. Toliau – ne iš bėgimo sferos, bet apie nacionalinę svarbą ir apie sportą… Profesionali moterų krepšinio komanda “Kibirkštis-Viči-Iki” praranda sporto salę MRU ketvirtadieniais, nes jos prireikia… naujam Seimui su Seimo pirmininku priešakyje. Galima, aišku, priminti, kad Vydas Gedvilas su Lietuvos moterų rinktine iškovojo Europos čempionato aukso medalius 1997 metais! Va čia ir yra NACIONALINĖS SVARBOS YPATUMAI!

Meškiukas, gyvenantis Trakų istoriniame ir nacionaliniame parke, iškelia savo kieme Lietuvos vėliavą ir pavadina savo kiemą NSVOSC, t.y. NACIONALINĖS SVARBOS VARNIKŲ OLIMPINIS SPORTO CENTRAS. Jis ramus, bent mano taip, nes Stalino laikai – jau praeityje, ir visos dienos bei valandos jam čia prieinamos. Neišvys iš kiemo jokie vietinės reikšmės kuzaviniai, respublikinės abaravičiai ar šiaip kokie nors politikieriai… Viskas, užteks apie politiką, geriau apie bėgimą.

Ketvirtą savaitę meškiukas vėl bėgioja po Trakus ir ne šiaip sau, o su organizatorių pagamintais specialiais marškinėliais! Tuos marškinėlius Trakų gyventojai ir svečiai matys kiekvieną dieną iki pat gegužės 12 d., jie neleis pamiršti apie artėjantį pusmaratonį, o nežinantys sužinos apie artėjančias varžybas, kuriose užsiregistravusiųjų skaičius jau artėja prie 500.

Trys mėnesiukai iki šventės Trakuose!!!

Meškiukas (Dainius Virbickas)

Top