NAUJIENOS

SVARBI INFORMACIJA. NAUJA RENGINIO DATA!

nauja-data-social-media-postGerbiami esami ir būsimi Eurovaistinės Trakų pusmaratonio dalyviai,

atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl visame pasaulyje esančios pandemijos ir paskelbto karantino Lietuvoje dėl koronoviruso (COVID-19) norime užtikrinti visų Jūsų ir mūsų sveikatos saugumą, todėl EUROVAISTINĖS TRAKŲ PUSMARATONIS perkeliamas į š. m. rugpjūčio 22 dieną.

Nors visi labai laukėme šio kasmetinio ir tradicinio renginio Trakuose ir buvome parengę daug staigmenų ir pramogų renginio metu, vis dėlto nenuliūskime. Jų bus dar tikrai daugiau!

Read more ›

Saugokime vieni kitus!

Mes nuolat stebime situaciją šalyje ir norime užtikrinti visų jūsų ir mūsų sveikatos saugumą, jei matysime, kad epidemiologinė situacija negerės, mes būsime privesrti EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonį nukelt į kitą datą, kuri bus saugi mūsų visų sveikatai.

Preliminari svarstoma data – 2020 08 22, bet ją dar derinsime su Trakų rajono savivaldybę.

Startavo registracija į 8-ąjį EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonį

traku_FB_2020_2Mūsų mieli pastovūs ir nauji EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonio dalyviai, norime jus 2020 metų gegužės 16 d. jau aštuntą kartą pakviesti prie starto linijos Trakuose.

Aštuntajame EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonyje jūs galėsite tradiciškai pasirinkti klasikinę pusės maratono rungtį, 10,5 km, 5 km rungtis, mūsų jaunieji bėgikai stos prie 1 km starto linijos

Read more ›
Top