Tavo istorija

Meškiukas rado draugą

dainius ir kastytisPrieš gerus metus Meškiukas nusprendė atrodyti sportiškiau ir pasiruošti 1-jam Trakų pusmaratoniui. Nelengva buvo pradžia: šaltis, sniegas, ledas ir antsvoris… Tačiau pusmaratonis puikiai pavyko, o ir rezultatas – visai negėdingas. Neoficialiai Meškiukas pasižadėjo dalyvauti kiekviename iš būsimų Trakų pusmaratonio bėgimų, taigi pažadus reiks tesėti :). Praeitų metų treniruotės davė daug naudos fizinei kondicijai, bet ne tik tai, ir kai ką daugiau…

dainius ir kastytis2Meškiukas rado draugą! Jis vaikščioja dviem kojomis, jo nosis ne juoda, o rausva ir delnai neplaukuoti. Galima būtų jį pavadinti Eikliuoju Elniu, bet jei paprastai, tai Kastytis. Jeigu gyvenimo laikrodį būtų galima atsukti atgal bent 17 metų, tai neabejoju, kad Trakai būtų turėję stiprų ilgų nuotolių bėgiką, kokio dar neturėję! Tai būtų geras bėgikas, gimęs ir augęs pačiuose Trakuose, ne koks atvykėlis ar pravažiuojantis. Kaip sakoma, po mūšio kumščiais nemojuojama, taip ir čia: kas būtų, jeigu būtų.. Dabar Kastytis atlieka milžinišką darbą populiarindamas bėgimą Trakuose, agituodamas kitus sportuoti, pats rodydamas, kaip tai daroma, ir įrodydamas, kad tai visai nesunku. Užsispyrimo ir noro jam sveikai pavydi net Meškiukas! Per pusmetį pasiekti rezultatai 10 km ir pusmaratonio rungtyse stebina ne vieną bėgimo mėgėją, bėgiojantį jau daugelį metų, o ir mažos nesėkmės Kastytį įkvepia didesniems iššūkiams. Manau, ne kiekvienas išėjęs į lauką pabėgioti šiaip sau ima ir bebėgdamas susigalvoja „prasukti“ maratoną! Kastytis GALI  ir kelia sau aukštesnius tikslus 2014 metais.

Dviese smagiau, lengviau ir susiruošti treniruotis žymiai paprasčiau. Mažais žingsneliais skatiname trakiškius bėgioti bei aktyviau sportuoti. Dėkui Kastyčiui, kad jis yra, ir tikiuosi, kad dar po metų mūsų gretos bus gausesnės!

Meškiukas

Treniruočių turnyrinė lentelė

Top