Tavo istorija

Jei bėgimo bateliai prabiltų…

SėkmėsMieli bėgimo mėgėjai,

„General Financing Trakų pusmaratonio“ organizatoriai kviečia Jus tapti aktyviais mūsų interneto svetainės ir „facebook“ profilio autoriais.

Mes tikrai tikime, kad kiekvienas iš Jūsų turite, kuo pasigirti: pradedant rezultatais ar įveiktais iššūkiais, originalia ir veiksminga treniruočių metodika ar puikiai patikusiu sportiniu inventoriumi, įdomiomis, komplimentų už organizavimą vertomis varžybomis ar vertinga nuoroda.

Gal Jūs su malonumu prisiminsite ankstesnių metų varžybas arba pasidalinsite savo planais, kur ketinate startuoti artimiausiais mėnesiais.

Mums įdomios įvairios Jūsų nuomonės ir istorijos. Tikrai manome, kad bendraminčiai su malonumu perskaitys Jūsų pasakojimus, o kažkam jie bus naudingi praktiškai – padės išsirinkti batelius ar aprangą, apsispręsti, kur važiuoti į varžybas, kaip ruoštis bėgimams, kaip greičiau atsigauti po finišo ir t.t.

„General Financing Trakų pusmaratonio“ interneto svetainėje publikuosime įdomiausius Jūsų pasakojimus. Be abejo, šiais visuotiniais „googlizacijos“ laikais internete galima rasti begalę naudingos informacijos, tačiau manome, kad žmogiškos, autentiškos emocijos joks kompiuteris neatstos.

Todėl rašykite – dalykitės savo mintimis, planais, išgyvenimais, siekiais…

O įdomiausių istorijų autoriams pažadame malonių staigmenų – Jums pasiūlysime 30 % nulaidą registruojantis į varžybas bei mūsų rėmėjų dovanėles.

Jūsų laiškų laukiame adresu: info@sportorenginiai.lt

m DP 2012 (293)m DP 2012 (223)

Top