Savanorystė

EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonis, kaip ir nei vienas renginys, neapsieis be darbščių ir linksmų savanorių pagalbos, tik su jūsų pagalba galime tinkamai pasiruošti varžyboms ir užtikrinti sklandžią eigą.

Tad jei esi Trakiškis tai ne tik proga prisidėti prie renginio organizavimo, bet ir nepakartojama galimybė įvertinti savo sugebėjimus, patirti neišdildomų įspūdžių, pasikrauti teigiamų emocijų, susirasti bendraminčių, bei nuveikti šį tą prasminga :) Prisidėti prie organizacinių darbų kviečiame gabius, darbščius, energingus, neišlepusius ir atsakingus žmones.

Pats dalyvausi varžybose, tačiau turi draugų, giminių ar artimųjų, kurie norėtų savo akimis pamatyti varžybų virtuvę, pajusti jų dvasią ir prisidėti prie jų organizavimo? Nedvejok, paskatink juos jungtis į savanorių gretas!

Būti savanoriu ne tik naudinga, bet ir garbinga!

TAVO pagalbos mus reiks Trakų pusmaratonio metu, kuris vyks 2019 metų gegužės 11 d. (pagalbos gali prireikti net ir diena ar dvi dienos prieš renginį).

Susidomėjai. Rašyk savo vardą, pavardę, miestą, gimimo metus ir kontaktinę informaciją adresu: savanoris@sportorenginiai.lt ir mes su tavimi susisieksime!

Iš anksto DĖKOJAME tiems, kurie nori padėti ir prisidėti prie mūsų!

Varžybų organizatoriai

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų pavardė (būtina)

Jūsų gimimo metai (būtina)

Miestas (būtina)

Jūsų mob. nr. (būtina)

Jūsų el. paštas (būtina)

Patirtis kituose renginiuose

Jūsų žinutė

Top