Kur palikti vaikus?

ALF_1669 - CopySaugūs vaikai – ramūs tėvai

Ir šiais metais EUROVAISTINĖS Trakų pusmartonio dalyviams nereikės sukti galvos, kur palikti savo atžalas, kadangi renginyje bus sudaryta galimybė vaikučius palikti privataus ugdymo įstaigos „Svajonių darželis“ priežiūroje. Į laikiną darželį bus priimami 2 – 8 metų amžiaus vaikai, o juos prižiūrės edukologinį išsilavinimą ir darbo patirtį šioje srityje turinčios auklėtojos. Pozityvaus ir kūrybingo ugdymo principus kasdienėje darželių veikloje diegiantis „……………….“ kolektyvas, mažiesiems sudarys sąlygas įdomiai ir smagiai leisti laiką, kol jų tėveliai bandys savo jėgas pusmaratonio trasoje.

Taisyklės vaikų priežiūros erdvėje Trakų pusmaratonyje

  • Vaikų priežiūros erdvėje gali būti paliekami vaikai nuo 3 metų amžiaus. Erdvėje paliktus vaikus prižiūri darbuotojas, tačiau neteikiamos įprastinės vaikų priežiūros ar auklėjimo paslaugos, o tik vaikų pramogų organizavimo paslaugos.
  • Vaikučiai jaunesni nei 2 metai, vaikų priežiūros erdvėje gali lankytis tik su tėveliais/globėjais.
  • Palikti vaiką vaikų priežiūros erdvėje leidžiama, tik už vaiką atsakingam asmeniui atidžiai susipažinus su taisyklėmis ir patvirtinus savo parašu faktą, kad vaiko sveikatos būklė leidžia jam būti ir žaisti bendroje vaikų priežiūros erdvėje. Būtų neteisinga leisti užkrėsti kitus darželio lankytojus.
  • Prieš palikdamas vaiką vaikų priežiūros erdvėje, už jį atsakingas asmuo turi pasirašyti vaikų registracijos žurnale, kur reikalinga nurodyti vaiko vardą, pavardę, amžių ir savo telefono numerį. Atsiimant vaiką taip pat būtina pasirašyti vaikų registracijos žurnale, patvirtinant vaiko atsiėmimo faktą.
  • Už vaiką atsakingi asmenys privalo žinoti ir informuoti apie tai jų priežiūroje esančius vaikus, kad jie turi tausoti vaikų priežiūros erdvės inventorių.
  • Tėveliai, atvesdami vaiką į vaikų priežiūros erdvę garantuoja, kad jų atžala neturi alerginių ar infekcinių susirgimų, kurie galėtų užkrėsti kitus vaikus.
  • Vaikų priežiūros erdvės darbuotojai turi teisę neįleisti vaiko, jei yra akivaizdūs peršalimo ar kitų infekcinių ligų simptomai.

Top